Jogurt gigant - batonik owsiany BANAN - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
BIOTR4260289421323
Batonik pomarańczowy z galaretką w gorzkiej czekoladzie - Batonik Juicy Czekoladowy - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,21 zł
Opis szczegółowy produktu
Zdrowy batonik, który nie zawiera pszenicy. Są odpowiednie zarówno dla wegan, jak i wegetarian.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2054kJ/491kcal |
| Tłuszcze | 24,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15,40g |
| Węglowodany | 61,50g |
| w tym cukry | 34,20 g |
| Błonnik | 1,00 g |
| Białko | 5,50 g |
| Sól | 0,15 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444102414 |
Batonik owsiany gigant PECAN - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Jogurt gigant - batonik owsiany WIŚNIOWY - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Batonik owsiany gigant CHERRY - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Batonik owsiany gigant KOKOSOWY - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Mini batony musli z morelami bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
