Jogurt gigant - batonik owsiany MORELA - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Batonik z galaretką z solonego karmelu - Batonik Juicy Jogurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Batonik zbożowy z jabłkiem. i wkrótce. w jodze. 40g lukru FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Tabliczka czekolady. STEVIA Jr. orzech laskowy. rumak. bez przykładowego cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Batonik pomarańczowy z galaretką w gorzkiej czekoladzie - Batonik Juicy Czekoladowy - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,21 zł
Tyčinka Lifebar citronová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,31 zł
Batonik zbożowy z morelą. w jodze. 40g lukru FIT JOYA
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Zdrowy batonik, który nie zawiera pszenicy. Są odpowiednie zarówno dla wegan, jak i wegetarian.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2004kJ/479kcal |
| Tłuszcze | 23,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,80g |
| Węglowodany | 61,40g |
| w tym cukry | 35,30 g |
| Błonnik | 1,30 g |
| Białko | 5,90 g |
| Sól | 0,12 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444102445 |
Batonik owsiany gigant PECAN - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Organiczny
Flapjack bezglutenowy z nerkowcami i cytryną 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,11 zł
Flapjack - ovesná tyčinka s čokoládou BIO - BIO YUGA 50g
Dočasně nedostupné
4,76 zł
Flapjack Cranberry, bezglutenowy 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,68 zł
Płatki owsiane z cykorią bez cukru. karmel solony 55g 4SLIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,07 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. malina-truskawka 80g PEŁNOPIEKANE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
