Jogurt gigant - batonik owsiany WIŚNIOWY - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Batonik pomarańczowy z galaretką w gorzkiej czekoladzie - Batonik Juicy Czekoladowy - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,21 zł
Batonik z galaretką z solonego karmelu - Batonik Juicy Jogurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Batonik owsiany Lifebar o smaku bananowym 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Opis szczegółowy produktu
Zdrowy batonik, który nie zawiera pszenicy. Są odpowiednie zarówno dla wegan, jak i wegetarian.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1951Kj/466kcal |
| Tłuszcze | 22,70g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14,30g |
| Węglowodany | 60,10g |
| w tym cukry | 25,60 g |
| Błonnik | 1,20 g |
| Białko | 4,90 g |
| Sól | 0,15 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444102407 |
Flapjack Cranberry, bezglutenowy 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,68 zł
Mini batony musli z bananami bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,78 zł
Tyčinka ovesná nepečená se světlou čokoládou a banánem 35 g BIO
Dočasně nedostupné
8,31 zł
Flapjack orzechowy, bezglutenowy 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,68 zł
Mini batony musli z morelami bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
