Jogurt musli z owocami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Makaron kukurydziany FUSILLI (wrzeciona) bezglutenowy - 5 kg
Dočasně nedostupné
154,05 zł
Rurki jabłkowe z polewą jogurtową OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 565,62 zł
Organiczny
Ryż długoziarnisty naturalny 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,01 zł
Opis szczegółowy produktu
Idealny na śniadanie lub przekąskę z jogurtem lub mlekiem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1860kJ/445kcal |
| Tłuszcze | 19,55g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16,07g |
| Węglowodany | 60,73g |
| w tym cukry | 39,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 6,57 g |
| Sól | 0,23 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906170 |
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
208,66 zł
Ciastka maślane bez glutenu, jajek, mleka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
217,07 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
