Kakao - Carla 100g
Produkty powiązane
CHCESZ CHCESZ Pomarańczowy jogurt miękki cukierek Koci pazur 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,32 zł
Organiczny
Bett'r Truskawkowe ciasteczka z nerkowca bez dodatku cukru 30 g ekologiczne
Dočasně nedostupné
5,05 zł
Płatki owsiane z cykorią bez cukru. czekolada 55g 4SLIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,05 zł
Opis szczegółowy produktu
Ulepsz swoje wypieki.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1500kJ/359kcal |
| Tłuszcze | 11,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,20g |
| Węglowodany | 22,00g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | 31,00 g |
| Białko | 27,00 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019690226 |
Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,07 zł
Mini ciasteczka OREO o smaku czekoladowym w kubku 61,3 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,79 zł
WANTWANT Jogurt winogronowy Miękkie cukierki Koci Pazur 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,32 zł
HOSAN Seoul Chips Koreańskie chipsy smażone z ryżem kimchi 40g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,72 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
