Kapary w solance 206 g BIO ROSZPUNKA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Organiczny krem owocowy mango i porzeczka 230 g BIO KOLDOKOL
Dočasně nedostupné
18,13 zł
Seitan plastry w szkle - Sunfood 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,92 zł
Sos seitanowy z polędwicy - Sunfood 600g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,01 zł
BUENAS Nasiona Zielonej Palmy (Kaong) w szklance 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,37 zł
Opis szczegółowy produktu
Pąki krzewów kaparowych należy zbierać wczesnym rankiem, zanim się rozwiną. Po zbiorze są one marynowane w słonej wodzie, co pozwala zachować ich charakterystyczny smak i jędrną konsystencję. Następnie moczy się je w solance z octu winnego i delikatnie pasteryzuje. Kapary wzbogacają smak pizzy, sałatek warzywnych, pikantnych sosów, makaronów, płatków śniadaniowych i dań rybnych. Doskonale smakują również solo, na chlebie z masłem lub w kanapkach.WAGA: 206 g masy całkowitej/120 g masy stałej
KRAJ POCHODZENIA: Turcja
SKŁADNIKI: kapary* 58%, woda, ocet winny*, sól morska. Składniki oznaczone * pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.
OSTRZEŻENIE O ALERGIACH: Produkt nie zawiera śladowych ilości alergenów.
WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 G:
| Wartość energetyczna | 104 kJ/25 kcal |
|---|---|
| Tłuszcze | 0,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 0,0 g |
| w tym cukry | 0,0 g |
| Błonnik | 3,2 g |
| Białko | 2,0 g |
| Sól | 3,7 g |
NAZWA I PRZECHOWYWANIE: Kapary w solance. Pasteryzowane. Po otwarciu przechowywać w lodówce i szybko spożyć.

TR-BIO-161
Produkcja rolna poza UE
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Konserwy i marynowane warzywa i owoce |
|---|---|
| Waga: | 0.206 kg |
| EAN: | 4006040076285 |
Organiczny
Kimchi Confluence 400 g BIO FREE FARM + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
47,63 zł
KAWAFOOD Pędy bambusa całe 2,95 kg
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,74 zł
DIAMOND kasztany wodne w kompocie 567g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,98 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
