Kasza gryczana łamana bezglutenowa - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
9,78 zł
–22 %
Kasza bulgur gryczana 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,62 zł
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,91 zł
Organiczny
Płatki owsiane organiczne bezglutenowe małe organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,74 zł
Organiczny
Naturalny ryż basmati bez ziaren. 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,90 zł
Nowość
Organiczny
Gryka Dennree 500 g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,65 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1510kJ/357kcal |
| Tłuszcze | 3,12g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,62g |
| Węglowodany | 69,60g |
| w tym cukry | 1,65 g |
| Błonnik | 2,73 g |
| Białka | 11,40 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gryka |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617913345 |
Kasza gryczana - Šmajstrla 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 zł
Kasza gryczana łuskana ciemna - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana, bez zbóż. 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,48 zł
8,45 zł
–3 %
Kasza gryczana bezglutenowa - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,17 zł
Kasza gryczana - Šmajstrla 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana 400 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Organiczny
Kasza gryczana jasna łuskana BIO - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
13 zł
Organiczny
Gryka niełuskana, bez łuski. 400g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,26 zł
Kasza gryczana jasna łuskana - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
