Kasza gryczana łuskana BIO - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Gryka jest doskonałym źródłem białka. Ponadto gryka zawiera rutynę, która korzystnie wpływa na organizm człowieka. Pomaga regenerować wątrobę, żyły i naczynia krwionośne. Można go spożywać osobno, jako dodatek lub w postaci owsianki. Kasza gryczana cieszy się dużą popularnością jako śniadanie. Dzięki gryce możesz rozpocząć dzień w najzdrowszy możliwy sposób, a ponadto jest ona bezglutenowa.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1435kJ/343kcal |
| Tłuszcze | 3,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,70g |
| Węglowodany | 71,50g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 13,50g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gryka |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617902448 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Kasza gryczana jasna łuskana - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Kasza gryczana łuskana ciemna - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
2,67 zł
–1 %
Łuski gryczane - Šmajstrla 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,63 zł
Organiczny
Kasza gryczana jasna łuskana BIO - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
13 zł
9,19 zł
–18 %
Kasza gryczana jasna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,53 zł
Organiczny
Kasza gryczana bez pestek. 400g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,18 zł
Rabat
8,05 zł
–8 %
Kasza gryczana łamana bezglutenowa - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,36 zł
Kasza gryczana - Šmajstrla 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 zł
8,45 zł
–3 %
Kasza gryczana bezglutenowa - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,17 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
