Kasza kukurydziana ekologiczna - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Kasza gryczana bez pestek. 400g SERNIK EKOLOGICZNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,28 €
Nowość
Organiczny
Gryka Dennree 500 g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,42 €
Opis szczegółowy produktu
Kaszę kukurydzianą można wykorzystać do przygotowania domowej owsianki kukurydzianej (jest pożywna i sycąca) lub klusek kukurydzianych (polenty). Nadaje się również do przygotowywania placków i chleba kukurydzianego. Kukurydza jest najczęściej uprawianym zbożem na świecie po pszenicy i ryżu, a także jedną z najbardziej dochodowych upraw na świecie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1507kJ/380kcal |
| Tłuszcze | 1,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 1,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,50 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inny |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617902578 |
Organiczny
Amarantus 500 g ORGANICZNY ORGANICZNY NIEORGANICZNY + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,70 €
Organiczny
Kasza bulgur orkiszowa 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,45 €
Bułka tarta kukurydziana specjalna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,05 €
Polenta kukurydziana instant - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,67 €
Kasza orkiszowa naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,14 €
Wskazówka
Gruczoł łzowy pospolity - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,54 €
Wskazówka
1,08 €
–15 %
Otręby owsiane - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,91 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
