Kasza orkiszowa naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Gryka łuskana łamana 400 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,09 zł
Organiczny
Płatki owsiane bezglutenowe małe 500 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,99 zł
Kasza gryczana jasna 5kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
Momentálně nedostupné
41,76 zł
Organiczny
Płatki owsiane organiczne bezglutenowe małe organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,79 zł
Wskazówka
Organiczny
Otręby pszenne 300 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
Opis szczegółowy produktu
Kasza orkiszowa w kuchni: smażona z cebulką jako świetny dodatek do dań, do przygotowywania risotto, wzbogacania sałatek, do pulpetów, do wypieków, do zup itp.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1480kJ/354kcal |
| Tłuszcze | 2,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 64,30g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 15,00g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inny |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594010319969 |
Organiczny
Kasza orkiszowa Kernotto duża 500g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,44 zł
Kasza kukurydziana - Naturalna 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,99 zł
13,45 zł
–4 %
Gruczoł łzowy pospolity 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,85 zł
Bułka tarta z kukurydzy i ciecierzycy - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,47 zł
Wskazówka
Gruczoł łzowy pospolity - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,05 zł
Kasza manna orkiszowa - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,42 zł
Organiczny
Inst. polenty kukurydzianej. bezprzewodowy 450g ORGANICZNY PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,10 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
