Kasza kukurydziana - Naturalna 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,91 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana 500 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,99 zł
SHINODE Japoński ryż do sushi Premium Original Zielony 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,13 zł
Nowość
Organiczny
Ryż Arche Sushi 500g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Kaszę kukurydzianą można wykorzystać do przygotowania domowej owsianki kukurydzianej (jest pożywna i sycąca) lub klusek kukurydzianych (polenty). Nadaje się również do przygotowywania placków kukurydzianych i pasztecików kukurydzianych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1334kJ/319kcal |
| Tłuszcze | 2,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 75,00g |
| w tym cukry | 2,50 g |
| Błonnik | |
| Białko | 6,50 g |
| Sól | 0,36 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inny |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594010318474 |
Wskazówka
4,63 zł
–16 %
Otręby owsiane - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,88 zł
Organiczny
Pełnoziarnista kasza orkiszowa. gruba 400g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,37 zł
Organiczny
Kasza bulgur orkiszowa 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,50 zł
Kasza orkiszowa naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,89 zł
Organiczny
Kasza kukurydziana ekologiczna - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,97 zł
13,43 zł
–4 %
Gruczoł łzowy pospolity 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,83 zł
Organiczny
Kasza orkiszowa Kernotto duża 500g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,42 zł
Polenta kukurydziana instant - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,14 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
