Kasza ryżowa drobna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,93 zł
Organiczny
Płatki owsiane bezglutenowe małe 500 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,99 zł
Kasza gryczana jasna 5kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
Momentálně nedostupné
41,76 zł
Nowość
Organiczny
Ryż do risotto 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,48 zł
Opis szczegółowy produktu
Drobne kaszki ryżowe produkowane są z wysokiej jakości mąki ryżowej. Produkt ten jest naturalnie bezglutenowy, bardzo pożywny i łatwo strawny. Można go używać do przygotowywania kaszki ryżowej dla dzieci, pieczenia ciasteczek i ciasteczek, wylewania ciasta do foremek, robienia makaronu, a nawet zagęszczania.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1464kJ/350kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 74,30g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 8,80g |
| Sól | 0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków śniadaniowych |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906583 |
Organiczny
Kasza gryczana ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
112,21 zł
Płatki gryczane - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,34 zł
Organiczny
Ryż basmati ekologiczny naturalny organiczny*nieorganiczny 10 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,96 zł
Polenta kukurydziana instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,73 zł
Gruczoł łzowy pospolity - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
290,34 zł
Organiczny
Ryż mleczny okrągły naturalny 10 kg BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
198,78 zł
Specjalna bułka tarta kukurydziana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,20 zł
Ryż niełuskany naturalny - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,83 zł
Ryż czerwony - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
105,20 zł
Ryż chrupiący bezglutenowy z miodem - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
151,49 zł
Wskazówka
Kasza gryczana ciemna łuskana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,52 zł
Skrobia ryżowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
130,45 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
