Kebab CLASSIC - wegański - WELLWELL 160g
Produkty powiązane
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,25 zł
Wskazówka
Kapusta kiszona krymska 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Średnia ocena produktu wynosi 3,7 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,36 zł
Organiczny
Tempeh z grochu BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13 zł
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,43 zł
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,11 zł
Opis szczegółowy produktu
Produkt roślinny na bazie tofu i glutenu pszennego z dodatkiem przypraw i ziół. Wegańskie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 847 kJ/202 kcal |
| Tłuszcze | 8,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,90g |
| Węglowodany | 2,70g |
| w tym cukry | 1g |
| Błonnik | |
| Białka | 26,50g |
| Sól | 2,10g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594191744284 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
7,83 zł
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,73 zł
Medaliony warzywne z zieleniną. chłodzący wegański 150g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,21 zł
Organiczny
Pij jogurt lassi z puree truskawkowo-malinowym 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
