Gnocchi ryżowe bezglutenowe - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Medaliony warzywne z zieleniną. chłodzący wegański 150g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,20 zł
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,41 zł
Opis szczegółowy produktu
Gnocchi bezglutenowe, podobnie jak makaron, mogą być podawane jako danie główne lub dodatek do dań kuchni czeskiej i włoskiej. Zaletą opakowania gnocchi jest to, że są one umieszczone w 2 oddzielnych pojemnikach po 250 g każdy. Produkty bezglutenowe są szczególnie odpowiednie dla konsumentów z nietolerancją glutenu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 715kJ/168kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 37,90g |
| w tym cukry | <0,10 g |
| Błonnik | 0,60 g |
| Białko | 3,00 g |
| Sól | 0,63 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595199901228 |
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,03 zł
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,76 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
