Mąka sorgo naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka z czarnej komosy ryżowej BIO - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,72 zł
Opis szczegółowy produktu
Mąka sorgo ma neutralny smak, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zastosowania. Wypieki słodkie i słone. Nadaje się również do wypieku chleba i ciastek. Podczas pieczenia maks. 30% całkowitej zawartości mąki.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1459kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 1,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,25g |
| Węglowodany | 72,40g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 10,20g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inne mąki |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595167901779 |
Mąka kasztanowa bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,30 zł
Mąka grochowa naturalna - bezglutenowa - Naturalna 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,22 zł
Mąka teff light bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,25 zł
Mąka owsiana pełnoziarnista - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,02 zł
Mąka z łubinu gładka - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Mąka Bananowa (Plantain) - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,71 zł
Organiczny
Mąka jęczmienna pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,45 zł
Mąka amarantusowa gładka - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,31 zł
VINH THUAN mąka do naleśników na parze "banh cuon" 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,14 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
