Mąka z łubinu gładka - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mąka o niskiej zawartości białka. Apromix bezprzewodowy. 1 kg NOVALIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,45 zł
Nowość
Organiczny
Mąka żytnia Dennree typ 997 1 kg ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Organiczny
Mąka z orzechów brazylijskich BIO - Naturalna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,69 zł
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista, gładka, 1 kg, BIO, BIO, NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,52 zł
Opis szczegółowy produktu
Można piec, zagęszczać, robić makaron, a żółtka jaj zastąpić mąką łubinową. Mąka z łubinu jest bogata w białko, ale zawiera mało węglowodanów. Dlatego nadaje się do diety niskowęglowodanowej i bezglutenowej.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1149kJ/275kcal |
| Tłuszcze | 7,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 12,50g |
| w tym cukry | 2,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 38,00 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inne mąki |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010318740 |
VINH THUAN mąka do naleśników na parze "banh cuon" 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,14 zł
Organiczny
Mąka jęczmienna pełnoziarnista 1kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,90 zł
Organiczny
Mąka jęczmienna pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,45 zł
Mąka Bananowa (Plantain) - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,71 zł
Mąka kasztanowa bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,30 zł
Mąka owsiana bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,76 zł
Mąka teff light bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,25 zł
Mąka amarantusowa gładka - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,31 zł
5,13 zł
–0 %
Mąka sorgo naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,09 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
