Mąka sorgo zwykła - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka żytnia pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,63 zł
Nowość
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista 1 kg BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
11,40 zł
Mąka z łubinu 500g PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 3,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,41 zł
Organiczny
Mąka żytnia pełnoziarnista. gładka 1kg BIO PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,14 zł
Organiczny
Mąka instant z komosy ryżowej Royal White BIO bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 350g
Dočasně nedostupné
10,59 zł
Nowość
Organiczny
Mąka orkiszowa zwykła TYP 630 1 kg BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
10,88 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1459kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 1,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,25g |
| Węglowodany | 72,40g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 10,20g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Opakowania mąki gastronomicznej i dużej |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903162 |
Mąka kasztanowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
329,62 zł
Wskazówka
Mąka ryżowa zwykła - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,91 zł
Mąka z banana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
242,65 zł
Mąka kukurydziana zwykła - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,26 zł
GRATISGRATIS
Mąka migdałowa drobno zmielona - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
339,44 zł
Mąka łubinowa gładka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
109,41 zł
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista, zwykła, ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
50,55 zł
Mąka sojowa gruba - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
91,17 zł
Mąka z ciecierzycy - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,76 zł
Mąka lniana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 zł
Mąka gryczana bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,35 zł
Wskazówka
Mąka żytnia pełnoziarnista - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
