Mąka z tapioki - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka pszenna pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Dočasně nedostupné
9,98 zł
Organiczny
Mąka kokosowa bez oleju. 250g BIO LINK ZDROWOTNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,20 zł
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,12 zł
22,63 zł
–7 %
Mąka Promix UNI bezglutenowa. 1 kg NOVALIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,97 zł
Opis szczegółowy produktu
Mąka z tapioki jest doskonałym zamiennikiem klasycznej mąki pszennej. A jego zastosowania są naprawdę szerokie. Zawiera dużo węglowodanów, białka i co najważniejsze, nie zawiera glutenu ani innych alergenów. Mąka z tapioki jest zatem idealna dla osób chorych na celiakię, wegan i osób stosujących dietę paleo.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1485kJ/350kcal |
| Tłuszcze | 0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 86,00g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,50 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mąka z tapioki |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617910047 |
Wskazówka
Skrobia z tapioki - Naturalna 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,47 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
