Makaron gryczany - kolínka - Šmajstrla 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Zupa makaronowo-ryżowa bezglutenowa gwiazdki 300 g RISOLINO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,99 zł
SAMYANG Tangle krémové těstoviny Bulgogi v sáčku 108 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,79 zł
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,21 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron gryczany jest makaronem naturalnie bezglutenowym i bezjajecznym. Są smaczną alternatywą dla makaronu pszennego i doskonałą, zdrową opcją żywieniową. Makaron gryczany nadaje się do sałatek makaronowych lub jako dodatek.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1540kJ/367kcal |
| Tłuszcze | 1,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,29g |
| Węglowodany | 78,70g |
| w tym cukry | 0,71g |
| Błonnik | |
| Białko | 6,90g |
| Sól | 0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gryka |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594043010239 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Wrzeciona gryczane 100% BIO 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,05 zł
Makaron gryczany - wrzeciona - Šmajstrla 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,26 zł
Makaron gryczany - fale - Šmajstrla 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,26 zł
Organiczny
Makaron Spaghetti Gryczany Soba 200 g BIO MUSO
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,12 zł
Organiczny
15,87 zł
–10 %
Spaghetti gryczane 250 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,13 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
