Makaron gryczany - małże - Šmajstrla 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Włoskie makarony ROLLS (filet) bezglutenowe - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,53 zł
Nowość
Organiczny
Makaron spaghetti kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,76 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal biały organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
11,12 zł
Organiczny
Makaron lasagne z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Organiczny
Makaron pš. wrzeciona wrzeciona. pełne ziarno. 300g ORGANICZNEGO PROBIO
Momentálně nedostupné
10,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron gryczany jest makaronem naturalnie bezglutenowym i bezjajecznym. Są smaczną alternatywą dla makaronu pszennego i doskonałą, zdrową opcją żywieniową. Makaron gryczany nadaje się do sałatek makaronowych lub jako dodatek.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1540kJ/367kcal |
| Tłuszcze | 1,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,29g |
| Węglowodany | 78,70g |
| w tym cukry | 0,71 g |
| Błonnik | |
| Białko | 6,90 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gryka |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594043010215 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Makaron gryczany - wrzeciona - Šmajstrla 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,26 zł
Organiczny
Makaron Spaghetti Gryczany Soba 200 g BIO MUSO
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,12 zł
Organiczny
Wrzeciona gryczane 100% BIO 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,05 zł
Makaron gryczany - fale - Šmajstrla 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,26 zł
Organiczny
15,87 zł
–10 %
Spaghetti gryczane 250 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,13 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
