Makaron kukurydziany bezglutenowy KOLÍNKA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Fusilli - vřetena - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,54 zł
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,81 zł
Nowość
Organiczny
Makaron fusilli pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,42 zł
Organiczny
Makaron chitarrynowy z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,82 zł
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Filini - vlasové nudle - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,54 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/346kcal |
| Tłuszcze | 1,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 3,36g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,00g |
| Sól | 0,19g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kukurydza |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100044 |
Makaron kukurydziany bezglutenowy MAKARON SZEROKI - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy MUSHEL - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy VŘETENA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SMALL SPOTS - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,75 zł
Organiczny
Makaron Kwák BIO Kukurydzany bezglutenowy 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,17 zł
Organiczny
Makaron lasagne kukurydziano-ryżowy 250 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
16,01 zł
Organiczny
Wrzeciona kukurydzy ekologicznej 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPINNER tricolor - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron spaghetti kukurydziano-ryżowy 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
18,64 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
