Makaron kukurydziany FILINI (włoski makaron) bezglutenowy - 5 kg
Produkty powiązane
Chalva Izrael MRAMOR S KAKAEM 5 Kg balení - Natural 1000g
Dočasně nedostupné
335,21 zł
Organiczny
Granola - Chrupiące musli z czekoladą 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
323 zł
Opis szczegółowy produktu
Włoski makaron bezglutenowy, wytwarzany ręcznie, o bogatym smaku, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Bezglutenowy, bez GMO, odpowiedni dla wegan.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1471 kJ/ 346 kcal |
| Tłuszcze | 0,90 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 76,30 g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 7g |
| Sól | |
| 0g |
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617918470 |
Rurki jabłkowe w polewie czekoladowej OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 616,36 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,25 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
