Makaron ryżowy bezglutenowy - kolanka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,21 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal czarny organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,12 zł
Organiczny
Makaron spaghetti pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,42 zł
Těstoviny z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,73 zł
SAMYANG Tangle krémové těstoviny Bulgogi v sáčku 108 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron ryżowy cieszy się coraz większą popularnością. Ze względu na łatwą strawność i brak gliadyny, są one polecane w diecie osób chorych na celiakię i alergię na gluten. Można je wykorzystywać tak jak makaron pszenny, jako dodatek do dań głównych, do pieczenia lub do sałatek. Przygotowanie: gotować przez 9 minut, następnie odcedzić i podawaćWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1432kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 0,61g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 1,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,81 g |
| Sól | 0,55 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania makaronu |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906910 |
Těstoviny z červené čočky - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Makaron ryżowy bezglutenowy - gwiazdki - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Organiczny
Wrzeciona ryżowe 100% organiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,37 zł
Těstoviny z červené čočky - Sedanini - trubka malá - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Těstoviny pohankové - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
160,60 zł
Ciecierzyca Wrzeciona 100% 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,82 zł
Organiczny
Wrzeciona gryczane 100% ekologiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,25 zł
Wskazówka
Soczewica czerwona wrzeciona 100% 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,93 zł
Těstoviny trojbarevné z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Makaron z soczewicy czerwonej - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
154,99 zł
Makaron ryżowy bezglutenowy - duża tuba penne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
