Makaron ryżowy bezglutenowy - wrzeciona - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,21 zł
Nowość
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
17,81 zł
Zupa makaronowo-ryżowa bezglutenowa gwiazdki 300 g RISOLINO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,99 zł
Nowość
Organiczny
Just Taste Spaghetti z czarnej fasoli 250g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,90 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron ryżowy cieszy się coraz większą popularnością. Ze względu na łatwą strawność i brak gliadyny, są one polecane w diecie osób chorych na celiakię i alergię na gluten. Można je wykorzystywać tak jak makaron pszenny, jako dodatek do dań głównych, do pieczenia lub do sałatek. Przygotowanie: gotować przez 9 minut, następnie odcedzić i podawaćWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1432kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 0,61g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 1,02 g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,81 g |
| Sól | 0,55 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania makaronu |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906934 |
Organiczny
Wrzeciona ryżowe 100% organiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,37 zł
Těstoviny z červené čočky - Sedanini - trubka malá - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Organiczny
Wrzeciona gryczane 100% ekologiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,25 zł
Makaron ryżowy bezglutenowy - kolanka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Makaron ryżowy bezglutenowy - gwiazdki - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Ciecierzyca Wrzeciona 100% 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,82 zł
Całe ziarno kawałek po kawałku - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
95,38 zł
Makaron z soczewicy czerwonej - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
154,99 zł
Makaron ryżowy bezglutenowy - duża tuba penne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Wskazówka
Makaron ryżowy - mała tubka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Těstoviny z červené čočky - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Kawałki pszenicy - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
56,10 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
