Makaron włoski bezglutenowy Rigatoni - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal biały organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
11,06 zł
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Organiczny
Makaron spaghetti pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,34 zł
Włoski makaron SMALL SPOTS bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,48 zł
Opis szczegółowy produktu
Włoski makaron bezglutenowy, rzemieślniczy, w różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1471 kJ/346 kcal |
| Tłuszcze | 0,90 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 76,30 g |
| w tym Cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 7g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457608522252 |
Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Organiczny
Makaron pełnoziarnisty Sedanini z kaszy manny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,78 zł
Nowość
Organiczny
Just Taste Spaghetti z czarnej fasoli 250g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,80 zł
Těstoviny z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,69 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
