Margaryna ProActiv Original - WEGAŃSKA - 225g
Produkty powiązane
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,43 zł
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,73 zł
Plasterki o smaku GOUDA - 5 plastrów - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Opis szczegółowy produktu
Margaryna roślinna, która naturalnie obniża poziom cholesterolu we krwi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1294 kcal/314 kJ |
| Tłuszcze | 3,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,76 g |
| Węglowodany | <0,05 g |
| w tym cukry | <0,05 g |
| Błonnik | |
| Białko | <0,05 g |
| Sól | 0,02 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8719200254244 |
Organiczny
Pij jogurt lassi z puree truskawkowo-malinowym 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,68 zł
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,31 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,25 zł
Organiczny
Jogurt biały wiejski 400 g BIO FARMA STRUHY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
