Mini bułki z soczewicy - Racio 44g
Produkty powiązane
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,68 zł
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,81 zł
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,43 zł
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,47 zł
Opis szczegółowy produktu
Chleby soczewicowe. Produkt napompowany.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1532kJ/366kcal |
| Tłuszcze | 1,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 58,40g |
| w tym cukry | 1,40 g |
| Błonnik | 6,00 g |
| Białko | 25,00 g |
| Sól | 0,52 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595573400958 |
Hummus - cizrnová pomazánka s kimchi 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,09 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,51 zł
Kimchi z czerwoną kapustą - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,86 zł
Blok Violife o smaku gouda 2,5kg
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
100,70 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
