Masło orzechowe z białą czekoladą - Dr. Naturalny 220g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Krem migdałowy blanszowany 350 g BIO HORIZON
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,13 zł
Opis szczegółowy produktu
zawiera dużą ilość węglowodanów i zdrowych tłuszczów - bardzo smaczne źródło kalorii - zawiera dużą ilość białek - zawiera dużą ilość witamin i minerałów - zawiera dużą ilość zdrowych nienasyconych kwasów tłuszczowychWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2453kJ/579kcal |
| Tłuszcze | 46,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11,00g |
| Węglowodany | 31,00g |
| w tym cukry | 19,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 19,00 g |
| Sól | 0,07 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Masła czekoladowe |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594169620862 |
Masło orzechowe - belgijska czekolada i solony karmel - Dr. Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,40 zł
Organiczny
Krem czekoladowo-kokosowy 250 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,14 zł
Masło orzechowe z mleczną czekoladą - Dr. Naturalny 220g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,83 zł
Deser kakaowo-kokosowy w tubce - Kolatch 45g, + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
10,14 zł
Masło orzechowe z gorzką czekoladą - Dr. Naturalny 220g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,83 zł
Organiczny
Nugat tygrysi 400 g BIO ROSZPUNKA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,87 zł
Wskazówka
Organiczny
Krem czekoladowo-orzechowy 750 g BIO JARDIN BIO
Dočasně nedostupné
44,93 zł
Organiczny
Krem czekoladowo-orzechowy o obniżonej zawartości cukru 350 g BIO JARDIN BIO
Dočasně nedostupné
32,40 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
