Miękki nugat z jabłkiem i cynamonem - Jannis 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
BIOTR4260289421323
Batonik z galaretką z solonego karmelu - Batonik Juicy Jogurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1764kJ/418kcal |
| Tłuszcze | 7,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,60g |
| Węglowodany | 82,00g |
| w tym cukry | 53,00 g |
| Błonnik | 2,10 g |
| Białka | 3,60 g |
| Sól | 0,11 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201041240041 |
Jabłko-morela plasterki owoców 20 g OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,80 zł
Batonik musli w jogurcie - jagody leśne - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,46 zł
Soczysty batonik zbożowy - Tekmar 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Organiczny
Batonik wiśniowy 40 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,89 zł
Plasterki jabłka z truskawką 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,97 zł
Baton energetyczny Chimpanzee o smaku jagód 55 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,17 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
