Mieszanka do naleśników bezglutenowych - Paleta 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
BIOTR4000430110214
Organiczny
BIOTR4015637009049
Mieszanka do ciasta biszkoptowego bez cukru 400g LABETA
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,92 zł
Opis szczegółowy produktu
Żywność odpowiednia dla osób z nietolerancją glutenu. Wystarczy dodać wody, wymieszać i smażyć.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1622kJ/386kcal |
| Tłuszcze | 8,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,30g |
| Węglowodany | 74,30g |
| w tym cukry | 8,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 2,60 g |
| Sól | 0,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mieszanki do pieczenia i gotowania |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595035910612 |
NOMIX - mąka bezglutenowa - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Nowość
Organiczny
Bauckhof Brownie Mix 400g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,87 zł
Mieszanka zupowa Gryczana z soczewicą 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
20,45 zł
–4 %
Mieszanka do pieczenia pączków i rogalików bez mąki 750g ADVENI
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,57 zł
NOMIX - mąka bezglutenowa - Nominalna 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,43 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
