Mieszanka japońska - Naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Paluszki sezamowe bezglutenowe 100 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
13,04 zł
Opis szczegółowy produktu
Mieszanka japońska to typowa japońska mieszanka pikantnych chipsów o orientalnym smaku, która nadaje się do piwa lub wina. Można go również jeść samego.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1450kJ/342kcal |
| Tłuszcze | 0,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 75,80g |
| w tym cukry | 12,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 6,60 g |
| Sól | 0,48 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010318092 |
Przysmak z grochu strączkowego - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,92 zł
Chrupiące świerszcze o smaku CHILLI I LIMONKI - GRIG 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 zł
Ryż chrupiący bezglutenowy z kakao - Naturalny 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,22 zł
Przysmak z papryki strączkowej - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,98 zł
Przysmak z grochu strączkowego - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,92 zł
Mieszanka chińska - Naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,09 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
