Mini batony musli z bananami bezglutenowe - Semix 70g
Produkty powiązane
Batonik zbożowy z kokosem w cieście kak. 40g lukru FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
6,77 zł
Tabliczka czekolady. Oparzenia STEVIĄ. bez przykładowego cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Tyčinka Lifebar citronová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,31 zł
Opis szczegółowy produktu
Będziesz zachwycony tymi bezglutenowymi mini batonikami musli z bananami. Są BEZ DODANEGO CUKRU, pełne owoców, a ich głównym składnikiem jest kiełkujący owies. Ich kształt i wielkość odpowiadają jednemu kęsowi, a w torebce znajdziesz około 14 sztuk. Batony idealnie nadają się do pracy, szkoły, na wycieczki, do samochodu i do uprawiania sportu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1590kJ/379kcal |
| Tłuszcze | 14,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,40g |
| Węglowodany | 53,00g |
| w tym cukry | 32,00 g |
| Błonnik | 11,00 g |
| Białko | 5,80 g |
| Sól | 0,16 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674909992 |
Mini batony musli z ziarnami kakaowca i pomarańczą bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
Batonik owsiany gigant KOKOSOWY - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Organiczny
Flapjack bezglutenowy z nerkowcami i cytryną 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,11 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. jabłko-malina 80g WHOLEBAKE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. malina-truskawka 80g PEŁNOPIEKANE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Jogurt gigant - batonik owsiany BANAN - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Płatki owsiane z cykorią bez cukru. żurawina 55g 4SLIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 zł
Mini batony musli z orzechami bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
