Mini batony musli z morelami bezglutenowe - Semix 70g
Produkty powiązane
Tabliczka czekolady. STEVIA Jr. orzech laskowy. rumak. bez przykładowego cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Batonik zbożowy z morelą. w jodze. 40g lukru FIT JOYA
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Batonik musli z jagodami, polewą jogurtową i żywymi kulturami bakterii - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Pokochasz te bezglutenowe mini batony musli z morelami. Są BEZ DODANEGO CUKRU, pełne owoców, a ich głównym składnikiem jest kiełkujący owies. Ich kształt i wielkość odpowiadają jednemu kęsowi, a w torebce znajdziesz około 14 sztuk. Batony idealnie nadają się do pracy, szkoły, na wycieczki, do samochodu i do uprawiania sportu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1630kJ/390kcal |
| Tłuszcze | 14,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,60g |
| Węglowodany | 55,00g |
| w tym cukry | 24,00 g |
| Błonnik | 5,20 g |
| Białko | 7,70 g |
| Sól | 0,24 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674908636 |
Organiczny
Flapjack bezglutenowy z nerkowcami i cytryną 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,11 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. malina-truskawka 80g PEŁNOPIEKANE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. jabłko-malina 80g WHOLEBAKE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. nerkowce-kokos 80g CAŁY
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,56 zł
Newbar Serek wiejski i mleko 33g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,53 zł
Flapjack orzechowy, bezglutenowy 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,68 zł
Flapjack - ovesná tyčinka s čokoládou BIO - BIO YUGA 50g
Dočasně nedostupné
4,76 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
