Meksykański smarowidło, trwałe - Lunter 75g
Produkty powiązane
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,66 zł
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,24 zł
Opis szczegółowy produktu
Pasta warzywna o lekko pikantnym smaku. Okres przydatności do spożycia meksykańskiej pasty w puszce wynosi 178 dni. - 100% roślinny - Bez cholesterolu i konserwantów - Wykonany wyłącznie z europejskiej soi, bez użycia organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO) - Zawiera ważny dla organizmu błonnik, witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i 20 innych aminokwasówWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 646kJ/156kcal |
| Tłuszcze | 12,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,90g |
| Węglowodany | 5,90g |
| w tym cukry | <0,50 g |
| Błonnik | 2,10 g |
| Białko | 5,00 g |
| Sól | 1,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586001010696 |
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
305,68 zł
Plasterki o smaku GOUDA - 5 plastrów - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,32 zł
Nowość
Organiczny
Napój Lassi z puree z mango wegański 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,10 zł
Wskazówka
Kapusta kiszona krymska 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
