Misie herbaciane o smaku Mojita - Lipoo 50g
Produkty powiązane
Opakowanie prezentowe Tea Cake z porcjami herbat - Liran 80x2g
Dočasně nedostupné
50,04 zł
Čaj zelený Pure Green 20 sáčků 35 g BIO MINISTRY OF TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,65 zł
Organiczny
Zielona herbata Uplifting Sencha luzem. 70g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
19,49 zł
Herbata wspomagająca odchudzanie - Herbex 20x3g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,12 zł
Čaj mátový Maroccan Mint 20 sáčků 30 g BIO MINISTRY OF TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,65 zł
Organiczny
Herbata, dwuczęściowa. Szczęście to Heavy Metal 27g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
16,97 zł
Opis szczegółowy produktu
Owoce niedźwiedzia z 10% zawartością owoców z zagęszczonego soku owocowego.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1502 kJ/ 359 kcal |
| Tłuszcze | <0,50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30 g |
| Węglowodany | 81 g |
| w tym cukry | 72g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,70g |
| Sól | 0,08g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty i kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594186954995 |
Rabat
Organiczny
18,63 zł
–10 %
Herbata Kukicha BIO porcjowana - Clearspring 20x1,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,69 zł
Čaj dětský Jahodový se šípkem 20 sáčků 30 g BIO MEDIATE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Organiczny
Latte z kurkumą 100 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE
Dočasně nedostupné
15,93 zł
Čaj Zimní jablko BIO - English Tea Shop 1,5gx20
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,20 zł
Misie herbaciane o smaku truskawkowym - Lipoo 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,25 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
