Mleko kokosowe 85% ekstraktu - Real Thai 400ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,95 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,23 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,22 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 764kJ/185kcal |
| Tłuszcze | 19,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,00g |
| Węglowodany | 2,00g |
| w tym cukry | 2,00g |
| Paliwo | |
| Białka | 1,60g |
| Sól | 0,05g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.45 kg |
| EAN: | 8858135000028 |
Organiczny
Napój owsiany bez cukru. i bez przym. cukier 1L BIO NATUMI
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,55 zł
Organiczny
SOJADE napój sojowy o wysokiej zawartości białka 750 ml BIO
Dočasně nedostupné
13,35 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
