Mleko w proszku bez laktozy - pełne - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
4,55 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,76 zł
4,55 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Jest to świetny zamiennik pełnego mleka dla osób, które mają problemy z laktozą lub po prostu starają się unikać laktozy w swojej diecie. Na pewno docenisz mleko w proszku bez laktozy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2068kJ/494kcal |
| Tłuszcze | 26,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16,40g |
| Węglowodany | 32,00g |
| w tym cukry | 31,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 32,00 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595617902332 |
Mleko kokosowe 85% ekstraktu - Real Thai 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,40 zł
Wskazówka
Organiczny
Napój migdałowy Barista 1 l BIO ECOMIL
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,71 zł
Organiczny
16,74 zł
–13 %
Napój migdałowy słodki natura 1 l BIO ECOMIL
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,56 zł
Napój owsiany bez dodatku cukru z wapniem - OraSi 1000ml
Dočasně nedostupné
10,52 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
