Mobake Motivational Bamboo Toothbrush - "Teraz nadszedł czas..." (bardzo miękka)
Produkty powiązane
Pasta do zębów Urtekram zielona herbata i mięta 75ml eko
Dočasně nedostupné
20,35 zł
Organiczny
Pasta do zębów z zieloną glinką szałwia 75 ml BIO ARGILETZ
Dočasně nedostupné
53,26 zł
35,67 zł
–4 %
Pasta do zębów Simply Coconut Soothing z rumiankiem 119 g JASON
Dočasně nedostupné
33,90 zł
Organiczny
Pasta do zębów z glinką zieloną aloes 75 g BIO ARGILETZ
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,26 zł
Urtekram Pasta do zębów Drzewo herbaciane 75ml eko
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,35 zł
Wskazówka
Pasta do zębów Simply Coconut Whitening 119 g JASON
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,55 zł
Organiczny
Pasta do zębów z białą glinką i miętą 75 ml BIO ARGILETZ
Dočasně nedostupné
53,26 zł
Pasta do zębów ziołowa z fluorem Oryginalna - Herbadent 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
29,48 zł
Opis szczegółowy produktu
Mobake to pierwsze na rynku bambusowe szczoteczki do zębów z grawerowanymi wzorami inspirowanymi lokalnymi tradycjami i motywującymi cytatami, które pomogą Ci rozpocząć każdy dzień. Na szczoteczce do zębów znajduje się cytat w języku czeskim: „Teraz jest najlepszy czas”, który przypomni Ci, że Twoje życie jest w Twoich rękach. Korpus pędzla zdobiony jest tradycyjnym wzorem morawskim. Wyjątkowo miękkie włosie nylonowe nie zawiera śladowych ilości ftalanów ani BPA. Markę Mobake założył na Słowacji Patrik Jakš. Pewnego dnia postanowił, że nie będzie już tylko siedział bezczynnie, ale zacznie pomagać. Jego celem było przyczynienie się do produkcji jak najmniejszej ilości odpadów na świecie. A ponieważ jego wielkim zainteresowaniem jest duchowość, wpadł na pomysł, że mógłby zaprezentować światu bambusowe szczoteczki do zębów z motywującymi cytatami, a także inne produkty bambusowe, które łączyłyby jego intencje.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Szczoteczki bambusowe |
|---|---|
| Waga: | 0.04 kg |
| EAN: | 8588006689013 |
| Rozměry: | délka 19 cm |
| Materiál: | Tělo: udržitelně pěstovaný bambus |
| Tloušťka vlákna: | 0,12 mm |
| Hustota: | 85-95 štětinek na otvor |
| Délka štětin: | 10 mm |
| Certifikáty: | Vegan |
| Počet štětinek: | 3.530 |
| Materiál štětinek: | DuPont tynex Nylon 6 |
| Třída jemnosti štětin: | Extra soft |
| Země původu: | Navrženo a dogravírovano na Slovensku. Vyrobeno v Číně. |
| Barva štětin: | bílá |
| Pozycja została wyprzedana… | |
20,11 zł
–5 %
Mobake Motivational Bamboo Toothbrush - „Jesteś swoim...” (średnia)
Dočasně nedostupné
19,06 zł
Rabat
Nowość
Wskazówka
3 + 1
22,56 zł
–46 %
Szczoteczka do zębów z mikrofibry bambusowej COCO + 3+1 zdarma
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
Skladem
12,07 zł
Etui podróżne na szczoteczkę CURANATURA JUNIOR + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
26,08 zł
Miękka szczoteczka bambusowa CURANATURA HEALTH + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
14,34 zł
Wskazówka
CURANATURA BAMBOO szczoteczka bambusowa + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
14,34 zł
CURANATURA szczoteczka międzyzębowa bambusowa C 0,8mm 6szt. + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,58 zł
EcoHeart Szczoteczka do zębów Bamboo (ekstra miękka) - żółta
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,30 zł
Szczoteczka do zębów EcoHeart Bamboo (ekstra miękka) - niebieska
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,30 zł
Wskazówka
20,11 zł
–5 %
Mobake Motivational Bamboo Toothbrush - "Your Thoughts..." (bardzo miękka)
Dočasně nedostupné
19,06 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
