Nasiona słonecznika łuskane - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Nasiona konopi łuskane 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,19 zł
Nasiona słonecznika łuskane - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,47 zł
Nowość
Organiczny
Nasiona słonecznika 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,02 zł
Organiczny
11,37 zł
–1 %
Nasiona lucerny 125 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
11,18 zł
Opis szczegółowy produktu
Nasiona słonecznika są jednym z najbogatszych źródeł witaminy E i witaminy B1. Są bardzo bogate w magnez, żelazo, wapń i fosfor. Zastosowanie: można je wykorzystywać do wypieków, chleba, owsianki, sałatek i innych produktów spożywczych. Składniki: 100% łuskanych nasion słonecznika.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2445kJ/584kcal |
| Tłuszcze | 51,46g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 2,50g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 20,78g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Do spożycia |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010319761 |
Nasiona słonecznika łuskane - Naturalne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,94 zł
Pestki dyni - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,29 zł
Nasiona Chia - Naturalne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,73 zł
Organiczny
Nasiona konopi łuskane 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,77 zł
Organiczny
26,05 zł
–4 %
Nasiona Chia BIO 200g (Nasiona Chia) + Sleva 3 % slevový kupón: EXTRA
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,75 zł
Organiczny
Nasiona Chia BIO 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,60 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
