Nasiona słonecznika łuskane - Naturalne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Nasiona konopi niełuskane 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,69 zł
Organiczny
Nasiona Chia BIO 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,27 zł
Organiczny
43,71 zł
–4 %
Nasiona Chia BIO 400g (Nasiona Chia) + Sleva 3 % slevový kupón: EXTRA
Dočasně nedostupné
41,53 zł
Organiczny
Nasiona sezamu niełuskane 200 g ORGANIC ORGANIC NONBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,12 zł
Wskazówka
Sezam łuskany - Naturalny 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,88 zł
Organiczny
5,14 zł
–4 %
Sezam łuskany 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,90 zł
Organiczny
Siemię lniane złote 300 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,06 zł
CHACHA prażone nasiona słonecznika o smaku karmelowym 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,45 zł
Opis szczegółowy produktu
Nasiona słonecznika są jednym z najbogatszych źródeł witaminy E i witaminy B1. Są bardzo bogate w magnez, żelazo, wapń i fosfor. Zastosowanie: można stosować do wypieków, chleba, owsianki, sałatek i innych przetworów spożywczych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2445kJ/384kcal |
| Tłuszcze | 51,46g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 20,50g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | 8,00g |
| Białko | 20,78g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Do spożycia |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594010319778 |
Sezam czarny - Naturalny 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,81 zł
Nasiona Chia 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,28 zł
Organiczny
Nasiona konopi łuskane 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,77 zł
Organiczny
Nasiona słonecznika 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,41 zł
Organiczny
Słonecznik, obrany, bez pestek. 250g ORGANICZNEGO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,45 zł
Nasiona słonecznika łuskane - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
