Nomina - kaszka orkiszowa - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1520kJ/360kcal |
| Tłuszcze | 2,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 66,00g |
| w tym cukry | 0,70g |
| Błonnik | 9,20g |
| Białka | 12,00g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190155 |
Owsianka probiotyczna SOLONY KARMEL - Topnatur 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,57 zł
Nomík - owsianka zbożowa - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,70 zł
Owsianka LOW CARB kakao i jagoda - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,05 zł
Nomina - owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,85 zł
Owsianka bananowa bezglutenowa - Naturalna 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,10 zł
Kasza jaglana błyskawiczna - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,10 zł
Kaszka ryżowa bezglutenowa z malinami - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,36 zł
Płatki owsiane gruszka i cynamon 4x75g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,90 zł
Owsianka LOW CARB Kokos - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,05 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
