Ocet balsamiczny krem CLASSIC - Galaxy 250ml
Opis szczegółowy produktu
Doskonale nadaje się do dekorowania i nadawania smaku szerokiej gamie potraw – od sałatek owocowych i warzywnych, przez makarony, grillowane warzywa, zupy i steki, po desery i lody.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 524kJ/123kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 30,00g |
| w tym cukry | 25,90 g |
| Błonnik | 0,70 g |
| Białko | |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ocet |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201618410006 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Ocet Ume - Naturalny 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,70 zł
Organiczny
Olej z pestek dyni na kg. naciskać. 250ml BIO HEALTH LINK
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,89 zł
Organiczny
Olej z awokado na kilogram. naciskać. 250ml BIO HEALTH LINK
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,41 zł
Ocet Ume - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,15 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
