Ocet balsamiczny krem z miodem - Galaxy 250ml
Opis szczegółowy produktu
Doskonale nadaje się do dekorowania i nadawania smaku szerokiej gamie potraw – od sałatek owocowych i warzywnych, przez makarony, grillowane warzywa, zupy i steki, po desery i lody.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 599kJ/141kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 35,50g |
| w tym cukry | 31,50 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,70 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ocet |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201618410099 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Olej z awokado na kilogram. naciskać. 250ml BIO HEALTH LINK
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,41 zł
Ocet z hnědé rýže japonský BIO - Natural 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,90 zł
Olejek z ostropestu plamistego. dla ogiera. naciskać. 250ml TOPVET
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,66 zł
Ocet balsamiczny krem z pomarańczami - Galaxy 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,46 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
