Ocet ziołowy 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Klarowny, naturalny ocet spirytusowy z ekstraktami z 7 szlachetnych ziół: cząbru, pietruszki, bazylii, estragonu, liścia laurowego, majeranku i kopru. Nadaje sałatkom liściastym i sałatce ogórkowej wyjątkowego, pikantnego smaku. Do przygotowania sosu sałatkowego należy dodać tylko olej.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 84kJ/20kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 0g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,60g |
| Sól | 5,40g |
| Kategoria: | Ocet |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8593861801524 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
