Old Lady - nektar z rokitnika 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 226KJ/53kcal |
| Tłuszcze | <0,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,20g |
| Węglowodany | 11,20g |
| w tym cukry | 11,20g |
| w tym cukry | <11,20 g |
| Błonnik | |
| Białka | <0,10 g |
| Sól | <0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101003513 |
Organiczny
Nektar jabłkowo-wiśniowy 200 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,93 zł
Organiczny
Cydr jabłkowy z aronią 750 ml BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Dočasně nedostupné
16,88 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
