Opakowanie czekoladowe - Wesołych Świąt - Carla 20g
Produkty powiązane
WANTWANT Truskawkowy jogurtowy miękki cukierek Koci pazur 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,35 zł
Ciasteczka orkiszowe - Kawa 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,53 zł
Rabat
14,95 zł
–6 %
ROYAL FAMILY Mochi - Kremowy kokos 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,94 zł
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,67 zł
Batonik waflowy NESTLE Kitkat o smaku truskawkowo-czekoladowym 116 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,76 zł
Opis szczegółowy produktu
Batonik mlecznej czekolady o aksamitnych mlecznych tonach.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2304 kJ/552 kcal |
| Tłuszcze | 33g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20g |
| Węglowodany | 57g |
| w tym cukry | 56g |
| Błonnik | 2g |
| Białko | 6,40g |
| Sól | 0,10g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekoladki i kakaowe przysmaki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019628441 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Luksusowa czekolada Dubai MILK - Kamila Chocolates 95g
Dočasně nedostupné
32,29 zł
Biała czekolada z pekanami, pistacjami i żurawiną - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Čokoláda pralinková bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Czekolada mleczna z Dubaju z nadzieniem pistacjowym i makaronem kadayif 93g
Dočasně nedostupné
26,04 zł
Mleko Neapolitańskie Lada - karton 200 szt. - Carla 1000g
Dočasně nedostupné
145,03 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
