Organiczne lizaki owocowe z witaminą C o smaku truskawki, wiśni i dzikich jagód - YumEarth 14 szt.
Produkty powiązane
SEMPIO Pasta chili koreańska Gochujang (wegańska) 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
Organiczny
Kostki owsiane Schnitzer 180 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,47 zł
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,78 zł
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
Organiczny
Bułki do burgerów bezglutenowe 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,25 zł
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,92 zł
Opis szczegółowy produktu
YumEarth BIO Lizaki owocowe (dropsy) o smakach arbuza, truskawki, brzoskwini i granatu. Lizaki są pakowane pojedynczo. Są one również wzbogacone witaminą C. Ta amerykańska marka stara się zwalczać rosnącą liczbę alergii zarówno u małych, jak i starszych dzieci. Dlatego też wspiera również organizacje takie jak Fare, która dąży do poprawy jakości życia i zdrowia osób z alergiami pokarmowymi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1460kJ/349kcal |
| Tłuszcze | 0,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 89,00g |
| w tym cukry | 66,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165011953 |
Organiczny
Brownie czekoladowe bezglutenowe 140 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
17,89 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku banana i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,63 zł
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,20 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy Original i galaretka 290ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
