Oryginalna fińska lukrecja SOFT delikatnie słodka - 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Lizak klonowy z liściem - Naturalny 10g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,80 zł
Lizak żurawinowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku truskawkowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe mix 6x10 g BIO DRZEWO CUKIERKOWE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku pomarańczowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku wiśniowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku malinowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Lizak imbirowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku cytrynowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Lizaki z cukrem winogronowym 100 szt. + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,29 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku czarnej porzeczki 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Wskazówka
1,75 zł
–15 %
Lizak klonowy kulka - Naturalny 8g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,48 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1372kJ/323kcal |
| Tłuszcze | 0,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 76,00g |
| w tym cukry | 64,00 g |
| Błonnik | 1,60 g |
| Białka | 3,80 g |
| Sól | 0,34 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukierki |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 6420900008915 |
Organiczny
Galaretka ekologiczna BERRY mniej słodka wegańska ÖKOVITAL 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,63 zł
Organiczny
8,40 zł
–4 %
Galaretka organiczna WORMS wegańska ÖKOVITAL 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,04 zł
Cukierki Eukaliptusowe 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,42 zł
Organiczny
Galaretka organiczna WINO wegańska ÖKOVITAL 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,04 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
