Orzechy laskowe - naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
13,64 zł
–13 %
Pistacje prażone solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Wskazówka
Orzechy pekan + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 20,81 zł
56,32 zł
–6 %
Orzechy włoskie w łusce ekskluzywne 1kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,1 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,44 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - karmel solony - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
Wskazówka
Organiczny
Orzechy tygrysie 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - wędzona papryka - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
Organiczny
Kasztany gotowane, obrane, pakowane próżniowo 200 g BIO ARDECHE MARRONS
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,65 zł
Opis szczegółowy produktu
Orzechy suche. Orzechy laskowe są wykorzystywane w różnych postaciach – jako masło orzechowe, mleko orzechowe, pasta orzechowa, pasztety orzechowe, miąższ orzechowy, w sałatkach, słodkich owsiankach, musli. Są bardzo często używane w czekoladach. Stosuje się go także do ciast, placków i deserów, a także do przygotowywania różnych nadzień.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2525kJ/611kcal |
| Tłuszcze | 55,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,90g |
| Węglowodany | 11,80g |
| w tym cukry | 2,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 15,71 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Orzechy laskowe |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010318726 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Orzechy laskowe Dennree 200 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,41 zł
Organiczny
Orzechy laskowe BIO 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,27 zł
Organiczny
Orzechy laskowe BIO 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,38 zł
Organiczny
Orzechy laskowe 200 g ORGANICZNE ORGANICZNE NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,49 zł
Organiczny
Orzechy laskowe prażone 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,01 zł
Organiczny
24,30 zł
–2 %
Orzechy laskowe 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,58 zł
Wskazówka
Orzechy laskowe + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 22,56 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
