Orzechy laskowe - naturalne 500g
Produkty powiązane
Wskazówka
Orzechy pekan + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 20,79 zł
Organiczny
Kasztany gotowane, obrane, pakowane próżniowo 200 g BIO ARDECHE MARRONS
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,62 zł
56,26 zł
–6 %
Orzechy włoskie w łusce ekskluzywne 1kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,1 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,38 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - karmel solony - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,53 zł
Wskazówka
Organiczny
Orzechy tygrysie 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,15 zł
13,62 zł
–13 %
Pistacje prażone solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,84 zł
Opis szczegółowy produktu
Orzechy suche. Orzechy laskowe są wykorzystywane w różnych postaciach – jako masło orzechowe, mleko orzechowe, pasta orzechowa, pasztety orzechowe, miąższ orzechowy, w sałatkach, słodkich owsiankach, musli. Są bardzo często używane w czekoladach. Stosuje się go także do ciast, placków i deserów, a także do przygotowywania różnych nadzień.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2525kJ/611kcal |
| Tłuszcze | 55,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,90g |
| Węglowodany | 11,80g |
| w tym cukry | 2,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 15,71 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Orzechy laskowe |
|---|---|
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595617910405 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Orzechy laskowe - naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
16,67 zł
Organiczny
24,28 zł
–3 %
Orzechy laskowe 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,55 zł
Organiczny
Orzechy laskowe BIO 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,33 zł
Organiczny
Orzechy laskowe BIO 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,10 zł
Organiczny
Orzechy laskowe prażone 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,99 zł
Organiczny
Orzechy laskowe BIO 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,26 zł
Organiczny
Orzechy laskowe Dennree 200 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,36 zł
Wskazówka
Orzechy laskowe + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 22,53 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
